O klubie

Squash4You to wyjątkowe miejsca wymyślone i stworzone przez pasjonatów squasha. W dwóch lokalizacjach w Krakowie: CENTRUM (ul. Księcia Józefa 54a, przy Moście Zwierzynieckim) oraz PÓŁNOC (ul. Nad Strugą 7, przecznica od al.29listopada) znajdziecie łącznie 12 certyfikowanych kortów squashowych amerykańskiej firmy McWIL wykorzystywanych do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie.

McWIL to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort uzyskany między innymi dzięki zastosowaniu:
- amortyzującej podłogi niemieckiej firmy HARO znacznie zmniejszające ryzyko kontuzji,
- bezpiecznej szklanej ściany tylnej
- najlepszej klasy amerykańskich paneli na ściany. (Więcej o kortach McWIL przeczytasz tutaj www.mcwil.pl).

Korty to wiele, ale nie wszystko. Okolice Al. 29 listopada to miejsce łatwo dostępne ze wszystkich dzielnic i osiedli w północnej i zachodniej części miasta. Rejon ul. Księcia Józefa to błyskawiczny dojazd (odległość do 3km) z: Salwatora, Woli Justowskiej, Ruczaju, Kazimierza, Centrum.

Zadbaliśmy o duże i bezpieczne parking dla zmotoryzowanych, a dla korzystających z komunikacji miejskiej miłą wiadomością będzie duża ilość połączeń autobusowych z przystanków w sąsiedztwie Klubów.

Wierzymy, że docenicie standard i przestronność wnętrz oraz naszą dbałość  o niezbędne szczegóły obu klubów:

- przestronne nowoczesne szatnie,
- sauna i pokój relaksu,
- pokój masażu,
- cafe bar.

Ponadto przygotowaliśmy klimatyczną siłownię GYM4YOU (w klubie Północ) oraz rowerek do rozgrzewki i maty pozwalające rozgrzać się przed grą lub poćwiczyć kondycję po grze w klubie Centrum.

Mamy również nadzieję, że duży wybór sprzętu w naszym ProShopie i Centrum Testowym zadowoli najwybredniejszych i zapewni komfort zakupów. Osoby nie posiadające własnych rakiet i piłeczek będą mogły wypożyczyć je na miejscu.

Profesjonalna obsługa Klubu w postaci recepcjonistów i trenerów sprawi, że zarówno zawodowcy, jak i osoby mające pierwszy kontakt ze squashem uzyskają pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dodatkowo kluby zaprojektowane są w sposób umożliwiający komfortowe oglądanie meczy podczas turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych, które rozgrywane są w klubie.

Oprócz imprez o formacie międzynarodowym, zapraszamy do udziału w mniejszych lokalnych turniejach, lidze klubowej oraz treningach.

Drużyny Squash4You (męska i damska) co roku walczą o medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Ponadto kontynuujemy profesjonalne szkolenia dzieci i młodzieży w szkółkach squasha oraz podczas zimowych/letnich półkoloni. Nad stroną merytoryczną szkolenia czuwaja Mateusz i Michał Kotra oraz Sebastian Śmietański (instruktorzy z ukończonym kursem Europejskiej Federacji Squasha level 2). Więcej o rozgrywkach oraz propozycjach dla wszystkich rodzajów graczy w dziale OFERTA.

Film promocyjny Squash/Squash4You TUTAJ

sponsorzy/partnerzy klubu