Squash4You to wyjątkowe miejsca wymyślone i stworzone przez pasjonatów squasha.

Na Północy Krakowa przy ul. Nad Strugą 7 (przecznica od al.29listopada) squash, tenis stołowy, sauna. W centralno-zachodniej części przy ul. Księcia Józefa 54a (nieopodal pętli przy Salwatorze) squash i sauna.

W obu klubach posiadamy korty squashowe amerykańskiej firmy McWIL wykorzystywanych do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie.

McWIL to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort uzyskany między innymi dzięki zastosowaniu:
- amortyzującej podłogi niemieckiej firmy HARO znacznie zmniejszające ryzyko kontuzji,
- bezpiecznej szklanej ściany tylnej
- najlepszej klasy amerykańskich paneli na ściany. (Więcej o kortach McWIL przeczytasz tutaj www.mcwil.pl).

Profesjonalna obsługa klubów w postaci recepcjonistów i trenerów sprawi, że zarówno zawodowcy, jak i osoby mające pierwszy kontakt ze squashem uzyskają pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Drużyny Squash4You (męska, damska i juniorska) co roku walczą o medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Ponadto kontynuujemy profesjonalne szkolenia dzieci i młodzieży w szkółkach squasha oraz podczas zimowych/letnich półkoloni. Nad stroną merytoryczną szkolenia czuwaja m.in.: Mateusz i Michał Kotra (instruktorzy z ukończonym kursem Europejskiej Federacji Squasha level 2).

Rozpocznij swoją przygodę ze squashem w S4Y i sprawdź nasze aktualne promocje TUTAJ!

Film promocyjny Squash/Squash4You TUTAJ

sponsorzy/partnerzy klubu