EN
PL
pmso 2018

W dniach 26-28.10.2018 w klubie Squash4You odbyła się czwarta edycja międzynarodowego turnieju Masters. Tym razem w zawodach udział wzięło blisko 90 zawodników z 18 krajów.


Rozgrywki były podzielone na 8 kategorii wiekowych. Bardzo cieszy fakt, że część osób gościła w Krakowie już po raz kolejny. Szkoda, że frekwencja u Pań nie dopisała i tutaj rywalizacja toczyła się tylko w jednej kategorii wiekowej - W40+.

Finalnie złote medale trafił do następujących krajów:
Słowacja (W40), Niemcy (M35), Chorwacja (M40), Finlandia (M45), Niemcy (M50), Anglia (M55), Anglia (M60) i Szkocja (M65).

W sobotę zostało zorganizowane oficjalne after-party kończące event w Choice Club, na którym pojawiło się ponad 50 zawodników, którzy w świetnej atmosferze spędzili ten wspólny wieczór.

W niedzielę rozegraliśmy większość pojedynków finałowych a po nich nastąpiło zakończenie turnieju wraz z wręczeniem nagród i medali.

Drabinki/wyniki TUTAJ

Sponsor główny: Astor, Enklawa DevelopmentENGLISH
IV edition Polish Masters Squash Open

Between 26-28.10.2018 in Squash4You club in Krakow (Nad Strugą 7 street) fourth edition of Polish Masters Championship took place. This time around 90 players from 19 countries participated in the competition.

Detailed information about the tournament is available in the enclosed document HERE

Draws/Winners HERE

Main Sponsors: Astor, Enklawa Development


sponsorzy/partnerzy klubu